5 Şubat 2015 Perşembe

En yakışıklı vampirler

Vampirlerden korkan kadınlar artık tarihte kaldı. Peş peşe yayınlanan vampir dizilerinin, vampir karakterleri bambaşka bir kalıba koymalarından sonra genç kızlar vampir hayalleri kurar oldular. The Vampire Diaries, The Originals, True Blood, Dracula derken iyi kalpli ve korumacı vampirler kalbimizi kazanmayı başardılar. Geçmişin ürkütücü vampirleri, günümüzün yakışıklı kahramanları oldular. Ben de sizler için en yakışıklı vampirler listesi hazırladım.

Damon Salvatore (Ian Somerhalder)


The Vampire Diaries’in yakışıklısı Damon Salvatore, benim liste başım. Karizmatik ve yakışıklı karakter aynı zamanda müthiş bir sahiplenme duygusu ve romantizme sahip.

Klaus Mikaelson (Joseph Morgan)


The Vampire Diaries’in ardından dizinin spin-off’u The Originals ile hayranları ile buluşmaya devam eden Klaus Mikaelson, yakışıklı ve karizmatik vampirler listesinde olmazsa olmazdı. Gerçi kendisinde yakışıklılıktan çok bir karizma yayılıyor. Güçlü ama aynı zamanda pek çok acı altında ezilerek olgunlaşmış olan vampirimizi aslında yeniden Caroline ile görmek hoş olurdu.

Elijah Mikaelson (Daniel Gillies)


Mikaelson erkekleri listede hakimiyetlerini kurmuşlar gibi görünüyor. Elijah Mikaelson, özellikle centilmen ve sözünün eri tavırlarla herkesin saygısını kazanan yakışıklılardan. Tam bir salon beyefendisi olarak nitelendirilebilecek Elijah Mikaelson, asla kimseyi yarı yolda bırakmayacak biri.

Eric Northman (Alexander Skarsgård )


True Blood dizisinin Viking vampiri Eric Northman, özellikle rol aldığı cesur sahneler ile yürek hoplattı.

Stefan Salvatore (Paul Wesley)


Yakışıklı vampir demişken The Vampire Diaries dizisinin yakışıklılarından biir olan Stefan karakterinden bahsetmemek olmazdı. Gerçi Salvatore kardeşlerinin küçüğü Stefan, benim listeme son anda girdi ama biliyorum ki pek çok dizi takipçisinin hayran olduğu bir isim.4 yorum:

 1. Benin favorim Elijah Mikaelson :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle. Hakkı yeniyor Elijah'ın. :)

   Sil
 2. Marcel siz bu liste kesinlikle eksik.

  YanıtlaSil
 3. ahh vampir diyince benim aklım çoook eskilere Buffy the vampire slayer dizisine ve Angel'a gidiyor ister istemez :)

  bu arada yeni bloguma beklerim :)

  http://buseilehayat.blogspot.com

  YanıtlaSil