3 Ocak 2015 Cumartesi

Poyraz Karayel dizisi 7 Ocak’ta başlıyor


2015’in ilk dizileri yavaş yavaş ekran maceralarına hazırlanıyor. Yılın ilk dizilerinden biri olan Poyraz Karayel, 7 Ocak Çarşamba akşamı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında başlıyor. İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın başrollerini paylaştığı yapımın yapımcılığını Limon Film, yönetmenliğini Çağrı Liva Lostuvalı, senaristliğini ise Ethem Özışık üstleniyor. Sosyal medyada da büyük ilgi gören Poyraz Karayel, oğlunu ve mesleğini kaybeden ve bu sırada Ayşegül isimli bir mafya kızına aşık olan Poyraz isimli eski bir polisin yaşadığı olayları konu alıyor. Poyraz Karayel dizisinin konusu ve fragmanı yazının devamında..

Poyraz Karayel konusu:

Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.
Bütün aşkların imkansız, bütün dostlukların zorlu, bütün düşmanlıkların acımasız yaşandığı Poyraz Karayel, sıradışı karakterleri, kara mizahı ve hareketli kurgusuyla, izleyicilerini Kanal D ekranlarına bağlayacak.

Poyraz Karayel Fragmanı:
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder