13 Kasım 2014 Perşembe

Keremcem ve Seda Güven evleniyor!


Güne mutlu bir haberle başlamak istedim. Geçtiğimiz Haziran’da Keremcem’in sürpriz teklifi ile nişanlanan Keremcem ve Seda Güven, bugün Paris’te nikah masasına oturacaklar.  Aydın Boysan’ın doğum günü partisinde uzun zamandır birlikte olduğu Seda Güven’e, annesinin yüzüğü ile evlilik teklifi eden Keremcem, Seda Güveni göz yaşlarına boğmuştu.  Dizipost olarak, ünlü çiftin mutluluklarının bir ömür sürmesini dileriz.


O Hayat Benim’in Ateş’i (Keremcem)  ile Kurt seyit ve Şura’nın Valentina’sı (Seda Güven) 13 Kasım Perşembe günü ‘Evet’ diyecekler. O Hayat Benim dizisinde Bahar’la bir türlü nikah masasına oturamayan Keremcem’in gerçek hayatta yüzü gülüyor. Keremcem, ‘Merhaba Hayat’ ta birlikte rol aldığı ve yakın arkadaşlık dönemi ardından sevgili olduğu Seda Güven ile 13 Kasım'da Paris'te evleniyor. Ancak daha sonra İstanbul'da da bir düğün yapacaklar.

1 yorum:

 1. Bu fotoda Seda Güveni zor tanıdım açıkçası çok beğendiğim bir kadındır..

  En çok tanınmasını sağlayan dizi Fatmagülün Suçu Ne dizisi olsa da oynadığı diziler arasında en sevdiğim dizi Elveda Derken ve Merhaba Hayat dizileridir..
  Elveda Derken özellikle tekrar yayınlanmasını istediğim dizilerden biri..

  Ayrıca Merhaba Hayat dizisi de çok kısa sürdü dizinin yapımcısı doktorlar dizisinin yapımcısıydı ve oradaki doktor Zenan bu dizide yine doktor Zenan olarak bebeğiyle doktorlar dizisinin devamı niteliğinde gidiyordu ama galiba reyting savaşını kazanamadı..

  Çifte mutluluklar :))

  YanıtlaSil