29 Eylül 2014 Pazartesi

Sil Baştan dizi konusu


Star Tv ekranlarının yeni dizilerinden biri olan ve şimdiden yoğun ilgi gören dizilerden biri olan Sil Baştan yapımcısından yönetmenine, senaristinden oyuncu kadrosuna kadar yetenekli ve başarılı yapımlara imza atmış isimlerden oluşuyor. Yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu’nun üstlendiği dizinin yapım şirketi Tükenmez Kalem Film olup yapıcısı Gani Müjde olunca diziyi teğet geçmek olmaz elbette.

Emre Kınay ,Dilara Gönder ,Sergen Yalçın ,Belma Canciğer Murat Dalkılıç ve Esra Dermancıoğlu’nun başrollerini paylaştıkları Sil Baştan dizinin oyuncu kadrosunda Önder Açıkbaş ,Cenk Ertan ,Tuna Orhan ,Çiçek Dilligil Öztoprak ve Suat Sungur gibi isimler rol alıyor. Dizinin geniş oyuncu kadrosunda ses sanatçısı Murat Dalkılıç`ın ve ünlü futbolcu Sergen Yalçın`ın bulunması takipçilerinin ayrıca ilgisini çeken başka unsurlardan.


Dizinin konusu şu şekilde: İzzet Ünver Yatılı Anadolu Lisesi’nin 100. Yıl kutlamasında ortaya çıkan bir gerçek, okulun eski sekiz öğrencisini yeniden aynı sıralarda bir araya getirecektir. Zira bu sekiz öğrencinin aileleri çocukları sınıfı geçsin diye para vermişlerdir. Bir anda tüm medyaya yayılan bu haber, büyük bir karışıklığa neden olur ve devlet kararını verir. Bu öğrenciler son sınıfı yeniden okuyacak!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder